Z Sercem do Ludzi

zsercemdoludzi

Wolontariat Misyjny Salvator we współpracy z Burmistrzem Miasta Trzebini, Trzebińśkim Centrum Kultury, Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Trzebini, Miejscim Zarządem Nieruchomości w Trzebini oraz Komendą Hufca ZHP w Trzebini rozpoczął akcję pomocy osobom starszym, chorym, niepełnosprawnym i będącym w podwyższonej grupie ryzyka. Wolontariusze, którzy zgłoszą się do pomocy, będą pełnić usługi w zakresie:

  • dokonania podstawowych zakupów spożywczych, niezbędnych środków czystości oraz lekarstw;
  • opieki nad zwierzętami, np. wyprowadzenie psa;
  • dokonania innych zakupów lub usług niezbędnych do funkcjonowania w domu.

Jesli jesteś pełnoletni i chciałbyś zostać wolontariuszem zadzwoń pod numer telefonu: 530 318 475, napisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zgłoś się do Trzebińskiego Centrum Kultury, w którym spotkasz koordynatora akcji ks. Marcina Dębkowskiego SDS.

Jeśli jesteś osobą potrzebującą pomocy (nieobjętą kwarantanną) lub znasz kogoś, kto takiej pomocy by potrzebował, zadzwoń pod nr tel. 32 61 21 497.

Wszelkie informacje na temat tej akcji znajdziesz na oficjalnej stronie Urzędu Miasta w Trzebini - www.trzebinia.pl w zakładce #zSercemdoLudzi.

WMS logo napis PNG 1