16 Niedziela zwykła - 19 lipca 2020 r.

1. Pragniemy serdecznie podziękować za udział i wspólną modlitwę w czasie „Czuwania Fatimskiego”. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób, poświęcając swój czas, przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia naszego spotkania z Maryją. 
 
2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy:
   - w środę, 22 lipca – święto św. Marii Magdaleny,
   - w czwartek, 23 lipca – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy,
   - w piątek, 24 lipca – wspomnienie św. Kingi, dziewicy,
   - w sobotę, 25 lipca – święto św. Jakuba, apostoła.
 
3. W środę o godz. 17.45 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Fatimskiej.
 
4. W przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św., modlitwa w intencji kierowców i poświęcenie samochodów z racji wspomnienia św. Krzysztofa. 
 
5. Zbliża się miesiąc sierpień, poświęcony Niepokalanemu Sercu NMP. Przez cały miesiąc sierpień w poleconych intencjach będziemy sprawować Msze św. Przy wyjściach z kościoła leżą karteczki. Wypisane w poleconych intencjach można składać w zakrystii. 
 
6. W okresie wakacji kancelaria parafialna jest czynna tylko w czwartki w godz. 16.00 – 17.00. Osoby pragnące załatwić jakiekolwiek formalności w kancelarii bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy. 
 
7. Wszystkim Parafianom i sympatykom naszego kościoła życzymy obfitości Bożych darów w nadchodzącym tygodniu, a wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia.