18 Niedziela zwykła - 2 sierpnia 2020 r.

 1. Dzisiaj we wszystkich kościołach parafialnych można zyskać odpust zupełny, tzw. Odpust Porcjunkuli. Warunki uzyskania odpustu to: spowiedź i Komunia św., nawiedzenie kościoła, modlitwa Ojcze nasz i Wierzę w Boga, oraz dowolna modlitwa w intencjach polecanych przez Ojca Świętego. Ponadto wymagane jest wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, nawet powszedniego.
 
2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy:
- we wtorek, 4 sierpnia – wspomnienie św. Jana Marii Vianeya, prezbitera,
- w czwartek, 6 sierpnia – święto Przemienienia Pańskiego,
- w sobotę, 8 sierpnia – wspomnienie św. Dominika, prezbitera.
 
3. W środę o godz. 17.45 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Fatimskiej.
 
4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek o godz. 17.45 zapraszamy na nabożeństwo w intencji powołanych i o nowe powołania kapłańskie i zakonne, zaś w piątek o godz. 17.45 na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. 
 
5. Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone ofiary. Ofiary z kopert w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na inwestycje w naszym kościele.  
 
6. Wszystkim Parafianom i sympatykom naszego kościoła życzymy obfitości Bożych darów w nadchodzącym tygodniu, a wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia.