22 Niedziela zwykła - 30 sierpnia 2020 r.

 1. W środę o godz. 17.45 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Fatimskiej.
 
2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy:
- w czwartek, 3 września – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego,papieża i doktora Kościoła.
 
3. Od wtorku, 1 września, po wakacyjnej przerwie, będzie istniała możliwość korzystania z sakramentu pokuty w ramach tzw. „stałego konfesjonału”: rano w godz. 6.30 – 7.00, wieczorem w godz. 17.30 – 18.15, a także w południe w godz. 10.00 – 12.00.
 
4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek o godz. 17.45 zapraszamy na nabożeństwo w intencji powołanych i o nowe powołania kapłańskie i zakonne, zaś w piątek o godz. 17.45 na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Okazja do spowiedzi w ramach stałego konfesjonału. 
 
5. Chorych i starszych parafian odwiedzimy  w najbliższy piątek, 4 września, od godz. 9.00. 
 
6. Dzisiaj, po każdej Mszy św., w zakrystii można jeszcze odebrać deklaracje na zapisy do przygotowania do Pierwszej Komunii św. dla rodziców dzieci z klas III, oraz deklaracje na zapisy do przygotowania do bierzmowania dla młodzieży z klas VII. Wypełnione prosimy składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Spotkania organizacyjne odbędą się w połowie września.
 
7. Młodzież I klas szkoły średniej, która w czerwcu br. miała przystąpić do sakramentu bierzmowania, zapraszamy na spotkanie w poniedziałek, 31 sierpnia, po wieczornej Mszy św. w kościele.   
 
8. Wszystkim Parafianom i sympatykom naszego kościoła życzymy obfitości Bożych darów w nadchodzącym tygodniu, a wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia.