27 Niedziela zwykła - 03 października 2021 r.

1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy:
- w poniedziałek, 4 października - wspomnienie św. Franciszka z Asyżu,  
- we wtorek, 5 października - wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy,
- w czwartek, 7 października - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Różańcowej,
- w sobotę, 9 października - wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa. 
                                          
2. W przyszłą niedzielę, 10 października, pod hasłem: „Nie lękajcie się”, przeżywać będziemy XXI Dzień Papieski. W tym dniu po każdej Mszy św. prowadzona będzie zbiórka ofiar do puszek, przeznaczonych na program stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 
3. W ramach przygotowań do sakramentu bierzmowania:
- w środę po wieczornej Mszy Św. spotkanie dla młodzieży kl. VIII (ok. 18.40);
- w czwartek po wieczornej Mszy Św. spotkanie dla młodzieży kl. VII (ok. 18.30).
 
4. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwach różańcowych, które odprawiane będą codziennie o godz. 17.30.
 
5. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii. 
 
6. W zakrystii są do nabycia salwatoriańskie kalendarze misyjne na 2022 rok.
 
7. Centrum medyczne „Artroskop”, znajdujące się przy ul. Głowackiego 32 w Trzebini, z okazji rozpoczęcia działalności zaprasza na „Dzień otwarty” w najbliższą sobotę w godz. 9.00 – 15.00. Szczegóły na plakatach w gablocie przed kościołem. 
 
8. Wszystkim Parafianom i sympatykom naszego kościoła życzymy błogosławionej niedzieli i wielu łask Bożych w nowym tygodniu, a tym którzy w najbliższych dniach będą obchodzić swoje urodziny i imieniny, składamy również najlepsze życzenia.