30 Niedziela zwykła - 24 października 2021 r.

1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy:
- w czwartek, 28 października – święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. 
 
2. W tym tygodniu swoje imieniny obchodzić będzie ks. Tadeusz. Msza św. w Jego intencji odprawiona zostanie w czwartek, 28 października, o godz. 18.00. Zapraszamy do udziału i modlitwy.
 
3. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie w czwartek, 28 października, po Mszy św. wieczornej w kaplicy fatimskiej. 
 
4. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwach różańcowych, które odprawiane są codziennie o godz. 17.30. Wszystkich uczestniczących w nabożeństwach różańcowych zachęcamy także do udziału we Mszy św. o godz. 18.00.
 
5. W miesiącu listopadzie, codziennie o godz. 8.00, odprawionych zostanie 30 Mszy św. zbiorowych za zmarłych polecanych w wypominkach. W ich intencji będziemy się także modlić każdego dnia w modlitwie różańcowej. Kartki wspominkowe znajdują się przy wyjściach z kościoła. Wypełnione można składać w zakrystii.
 
6. W zakrystii można także składać wypominki roczne. Msze św. za poleconych w nich zmarłych odprawiane będą w pierwsze niedziele miesiąca, począwszy od stycznia 2022 r.
 
7. W zakrystii są do nabycia salwatoriańskie kalendarze misyjne na 2022 rok.
 
8. Fundacja Towarzyszenia Rodzinie rozpoczyna realizację projektu: „Rodzina mimo wszystko – poradnictwo w obszarach wiejskich i wielkomiejskich”, którego celem jest wsparcie rodzin z dziećmi na wszystkich etapach rozwoju poprzez bezpłatną, specjalistyczną pomoc psychologiczną, pedagogiczną i terapeutyczną. Szczegóły na ulotkach wyłożonych przy wyjściach z kościoła
 
9. Wszystkim Parafianom i sympatykom naszego kościoła życzymy błogosławionej niedzieli i wielu łask Bożych w nowym tygodniu, a tym którzy w najbliższych dniach będą obchodzić swoje urodziny i imieniny, składamy również najlepsze życzenia.