15 Niedziela zwykła - 10 lipca 2022 r.

1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary składane dzisiaj na inwestycje w naszej parafii.
 
2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy:
 - w poniedziałek, 11 lipca – święto św. Benedykta, opata, Patrona Europy
 - we wtorek, 12 lipca – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
 - w środę, 13 lipca – wspomnienie świętych pustelników: Andrzeja Świerada i Benedykta,
 - w piątek, 15 lipca – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła,
 - w sobotę, 16 lipca – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
   
3. W środę, o godz. 17.45, zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Fatimskiej.
 
4. W sobotę, 16 lipca, zapraszamy na kolejne w tym roku czuwanie fatimskie. Rozpocznie je Droga Krzyżowa o godz. 19.00. Mszy św. o godz. 21.00 i procesji przewodniczyć będzie ks. Tomasz Raćkos, Wikariusz Prowincjalny Polskiej Prowincji Salwatorianów. Czuwanie zakończy Msza św. o godz. 24.00. W czasie czuwania poświęcony zostanie obraz przedstawiający św. Joachima i Annę, Rodziców Matki Bożej.  Szczegóły na plakatach i stronie internetowej parafii. Serdecznie zapraszamy do udziału we wspólnej modlitwie. W czuwaniu będzie także można uczestniczyć poprzez transmisję internetową
 
5. Wszystkim  parafianom i sympatykom naszego kościoła życzymy błogosławionej niedzieli, a Szanownym Jubilatom i Solenizantom obchodzącym swoje uroczystości w tym tygodniu składamy najlepsze życzenia.