25 Niedziela zwykła - 24.09.2017

1. Witamy w naszym Sanktuarium wszystkich parafian gości i sympatyków naszego kościoła.

2. W piątek 29 września Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela, i Rafała. W tym dniu swoje imieniny obchodzi ks. Rafał Wagner - wikariusz i kapelan więzienia oraz ks. Rafał Pasternak z CFD. Solenizantów polecamy Państwa pamięci modlitewnej i zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.00 w ich intencji.

3. W sobotę przed nami tradycyjne wrześniowe Salwatoriańskie Spotkanie Młodych w Trzebini, które w tym roku odbędzie się 30 września. Jako duszpasterze Parafii NSPJ w Trzebini, duszpasterze Ośrodka Powołań i duszpasterze wszystkich salwatoriańskich apostolatów młodzieżowych, a także w imieniu referatu sióstr Salwatorianek i Betanek, serdecznie zapraszamy młodzież z naszych okolic na to spotkanie. Szczegóły na plakacie w gablotce parafialnej

4. W niedzielę za tydzień rozpoczyna się miesiąc październik. Maryja wielokrotnie w swoich objawieniach wzywała nas do modlitwy różańcowej. Miesiąc październik jest szczególnym czasem, w którym chcemy odpowiedzieć na prośbę Matki Bożej. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do włączenia się we wspólną modlitwę różańcową, na którą zapraszamy od niedzieli codziennie na godz.17.30.

5. W czwartek 28 września o godz. 18.00 Msza św. i katecheza dla kandydatów do bierzmowania z kl. VII szkoły podstawowej, zaś w piątek 29 września. Msza św. i katecheza dla kandydatów do bierzmowania z kl. II i III gimnazjum.

6. Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone ofiary.

7. Szanownym Jubilatom i Solenizantom obchodzącym swoje uroczystości w tym tygodniu składamy najlepsze życzenia.