26 Niedziela zwykła - 01.10.2017

1. Witamy w naszym Sanktuarium wszystkich parafian, gości i sympatyków naszego kościoła.

2. Rozpoczyna się miesiąc październik. Serdecznie zapraszamy codziennie na godz. 17.30 dzieci, młodzież i dorosłych na modlitwę różańcową. Postarajmy się znaleźć przynajmniej dwa, trzy razy w tygodniu czas na tę modlitwę tu w kościele. Na pewno jest wiele naszych spraw, które trzeba omodlić. Zachęcamy także, aby przystąpić do Żywego Różańca, w którym codziennie odmawiamy jeden dziesiątek różańca, a tak wiele możemy wyprosić dla siebie i innych. 

3. Przyszła niedziela w naszej Ojczyźnie będzie przeżywana jako kolejny „Dzień Papieski”. Po wszystkich Mszach Św. zbiórka ofiar do puszek, które wesprą fundusz pomagający uzdolnionej młodzieży z rodzin wielodzietnych i niezamożnych. Ofiary zostaną przekazane na konto fundacji.

4. W przyszłą niedzielę także ofiary z kopert przeznaczone będą na inwestycje w naszej parafii.

5. Pierwszy czwartek – różaniec o godz. 17.30 będziemy ofiarować za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie

6. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 8.00.

7. Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone ofiary. Polecamy kolejny nr biuletynu parafialnego.

8. Szanownym Jubilatom i Solenizantom obchodzącym swoje uroczystości w tym tygodniu składamy najlepsze życzenia.