27 Niedziela zwykła - 8.10.2017

1. Witamy w naszym Sanktuarium wszystkich parafian gości i sympatyków naszego kościoła. 

2. Obchodzimy dziś 17 Dzień Papieski, poświęcony popularyzacji nauczania Jana Pawła II oraz uczeniu się jego wrażliwości na człowieka. Na prośbę biskupów dzisiejsza zbiórka po Mszy Świętej przeznaczona jest na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – czyli na stypendia dla uzdolnionej, ale niezamożnej młodzieży.

3. W piątek o godz. 7.00 Msza św. imieninowa naszego współbrata ze wspólnoty zakonnej – ks. Edwarda, który pracuje jako kapelan szpitala i ekonom wspólnoty. Polecamy go państwa modlitwie i zapraszamy na Mszę św. 

4. W sobotę przypada Dzień Edukacji Narodowej. Tego dnia otaczamy szczególną modlitwą ludzi, na których barkach leży edukacja i wychowanie młodego pokolenia. Pamiętajmy o nich także w naszej modlitwie. Modlimy się także za katechetów.

5. W sobotę odbędzie się kolejne czuwanie fatimskie w naszym kościele. Mszy św. o godz. 21.00 przewodniczyć będzie JE. Ks. Bp. Jan Kopiec z Gliwic. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i sympatyków naszego Sanktuarium.

6. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do liczniejszego uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, codziennie o godz. 17.30. Mało jest na nabożeństwach różańcowych dzieci i kandydatów do bierzmowania. Apelujemy także do rodziców ministrantów i lektorów, aby przychodzili na nabożeństwa różańcowe zgodnie z wyznaczonym grafikiem. 

7. Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone ofiary. Dziś składka inwestycyjna.