3 Niedziela Wielkiego Postu - 04.03.2018

1. Trwają rekolekcje w naszej parafii. Nauki głosi ks. Marek Gadomski SDS.

2. W środę na godz. 17.00 zapraszamy na Mszę św z modlitwą o uzdrowienie. Będzie jej przewodniczyć o. Józef Witko OFM z Krakowa

3. W czwartek, 8 marca, obchodzimy Dzień Kobiet. Choć to świecka uroczystość, pamiętajmy w modlitwach o wszystkich kobietach, zwłaszcza o najbardziej utrudzonych matkach rodzin wielodzietnych, o samotnych pannach i wdowach, o kobietach poniżanych i prześladowanych w wielu częściach świata. Wszak kobiety odgrywają szczególną rolę w świecie, w Kościele i w rodzinie. Polecajmy ich trud i życie Panu Bogu i Maryi, która jest najpiękniejszym wzorem żony i matki.

4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Wielkiego Postu: Drodze Krzyżowej w piątek: o godz.16.00; Gorzkich Żalach w niedzielę o godz. 17.15.

5. W zakrystii są do nabycia „Baranki Wielkanocne”, dochód z ich sprzedaży wesprze akcje Caritas, pomocy ludziom ubogim z naszej parafii. Można również składać ofiary do skarbony. Pomoc zostanie udzielona w formie bonów, które będą wydawane po piątej niedzieli WP. Potrzebna jest kwota ok. 5 tys. zł. W tej chwili posiadamy kwotę ok. 1800 zł. Liczymy na ofiarodawców. Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone ofiary.

6. Szanownym Jubilatom i Solenizantom obchodzącym swoje uroczystości w tym tygodniu składamy najlepsze życzenia.