10 Niedziela zwykła - 10.06.2018

1. Dziś uroczystość odpustowa w naszej parafii NSPJ. Przeżywamy również Jubileusz 60-lecia Parafii, oraz 35-lecia konsekracji kościoła. Bóg zapłać wszystkim za udział we Mszy św. Ks. Prowincjałowi Józefowi za wygłoszone Słowo Boże, kapłanom za posługę w konfesjonale i celebrowanie Eucharystii. Księdzu biskupowi Markowi za przewodniczenie dzisiejszej sumie odpustowej.

2. Trwa czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przez udział w nabożeństwach czerwcowych wynagradzamy Bożemu Sercu grzechy nasze i bliźnich, wszelkie zniewagi i braki w wierze. O godz. 17.45 nabożeństwo do NSPJ. Zapraszamy w ciągu dnia do nawiedzenia naszego kościoła, w którym trwa adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W czwartek na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Będzie przewodniczyć o. Józef Witko OFM z Krakowa.

4. W sobotę – 16 czerwca zapraszamy na czuwanie fatimskie. Będzie ono miało charakter wynagradzająco - pokutny. Boga będziemy przepraszać za grzechy nasze i świata. Mszy św. o godz. 21.00 przewodniczyć będą tegoroczni salwatoriańscy neoprezbiterzy. Gorąco i serdecznie zapraszamy na czuwanie.

5. Fundacja "Energetyk" dnia 17 czerwca organizuje Koncert z okazji Dnia Ojca w Dworze Zieleniewskich w Trzebini. „Chcemy Ojcom podziękować za wczoraj i za dziś”. Wstęp Wolny. Rozpoczęcie o godz. 15.00. Podczas koncertu prowadzona będzie aukcja rękodzieła artystycznego. Dochód przeznaczony będzie w całości na rzecz osób chorych. Na zakończenie koncertu niespodzianka. Zapraszamy całe Rodziny.

6. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia. Bóg zapłać za złożone ofiary.