24 Niedziela zwykła - 16.09.2018

1.    Witamy w naszym Sanktuarium wszystkich parafian, gości i sympatyków naszego kościoła.

2.    Pragniemy serdecznie podziękować za udział i wspólną modlitwę w czasie „Czuwania Fatimskiego”. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób, poświęcając swój czas, przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia naszego spotkania z Maryją.  

3.    Ks. Danielowi Kowalskiemu „Bóg zapłać” za posługę Słowa. Ks. Daniel w dniu dzisiejszym w naszej parafii rozpoczyna posługę pomocy duszpasterskiej i zastępcy kapelana szpitala i więzienia. Życzymy księdzu Danielowi Bożego błogosławieństwa .

4.    We wtorek 18 września w kalendarzu przypada Święto św. Stanisława  Kostki, patrona dzieci i młodzieży pamiętajmy o dzieciach i młodzieży w modlitwie.  Na Mszę św. zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z kl. VII i kl. VIII oraz dzieci pierwszokomunijne z rodzicami

5.    Przed nami tradycyjne wrześniowe Salwatoriańskie Spotkanie Młodych w Trzebini, które w tym roku odbędzie się 22 września.  Jako duszpasterze Parafii NSPJ w Trzebini, duszpasterze Ośrodka Powołań i duszpasterze wszystkich salwatoriańskich apostolatów młodzieżowych, a także w imieniu referatu sióstr Salwatorianek i Betanek, serdecznie zapraszamy młodzież z naszych okolic na to spotkanie. Temat spotkania „WALCZ O WIARĘ” gościem specjalnym będzie Sylwia Jaśkowiec – polska biegaczka narciarska. Rozpoczęcie o godz. 14,00 Szczegóły na plakacie w gablotce parafialnej na naszej stronie internetowej.

6.    Jubilatom i Solenizantom obchodzącym swoje uroczystości w tym tygodniu składamy najlepsze życzenia