27 Niedziela zwykła - 07.10.2018

1. Witamy w naszym Sanktuarium wszystkich parafian, gości i sympatyków naszego kościoła.

2. W sobotę 13 października o godz. 7.00 Msza św. imieninowa ks. Edwarda, który pracuje jako kapelan szpitala i ekonom wspólnoty. Polecamy go państwa modlitwie i zapraszamy na Mszę św.

3. W sobotę także odbędzie się kolejne czuwanie fatimskie w naszym kościele. Mszy św. o godz. 21.00 przewodniczyć będzie JE ks. bp. Jan Kopiec z Gliwic. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i sympatyków naszego Sanktuarium.

4. Za tydzień przypada Dzień Edukacji Narodowej. Tego dnia otaczamy szczególną modlitwą ludzi, na których barkach leży edukacja i wychowanie młodego pokolenia. Pamiętajmy o nich także w naszej modlitwie. Modlimy się także za katechetów.

5. Przyszła niedziela w naszej Ojczyźnie będzie przeżywana jako kolejny „Dzień Papieski”. Po wszystkich Mszach Św. zbiórka do puszek ofiar, które wesprą fundusz pomagający uzdolnionej młodzieży z rodzin wielodzietnych i niezamożnych. Ofiary zostaną przekazane na konto fundacji.

6. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do licznego uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, codziennie o godz. 17.30. Mało jest na nabożeństwach różańcowych dzieci i kandydatów do bierzmowania.

7. Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone ofiary. Za tydzień  składka inwestycyjna.