15 Niedziela zwykła - 14.07.2019

1. Witamy w naszym Sanktuarium wszystkich parafian, gości i sympatyków naszego kościoła.

2. Pragniemy serdecznie podziękować za udział i wspólną modlitwę w czasie „Czuwania Fatimskiego”. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób, poświęcając swój czas, przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia naszego spotkania z Maryją. 

3. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w każdą środę o godz. 17.45

4. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. modlitwa w intencji kierowców i poświęcenie samochodów z racji wspomnienia św. Krzysztofa.

5. Zbliża się miesiąc sierpień, poświęcony Niepokalanemu Sercu NMP. Przez cały miesiąc sierpień w poleconych intencjach będziemy sprawować Msze św. Przy wyjściach z kościoła leżą karteczki. Wypisane w poleconych intencjach można składać w zakrystii.

6. Firma Green Office Ecologic, we współpracy z Papieskim Stowarzyszeniem Pomoc Kościołowi w Potrzebie”, organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, z której dochód będzie przeznaczony na zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej, prowadzonego przez siostry orionistki. Elektrośmieci można składać w najbliższy piątek, 19 lipca, do godziny 15.30 na placu przed kościołem, obok kontenerów PCK. Szczegóły na plakacie i ulotkach. Zachęcamy do włączenia się w tę akcję.

7. Szanownym Jubilatom i Solenizantom obchodzącym swoje uroczystości w tym tygodniu składamy najlepsze życzenia.