14 Niedziela zwykła - 03 lipca 2022 r.

1. Decyzją Prowincjała Salwatorianów, z dniem 1 lipca br., swoją posługę w naszej wspólnocie zakonnej rozpoczęli ks. Dominik Truchan, w ramach Wolnontariatu Misyjnego Salwator i br. Patryk Janiak.  Witamy ich serdecznie także w naszej wspólnocie parafialnej i życzymy obfitości Bożych darów i opieki Fatimskiej Pani. 
 
2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy:
   - w poniedziałek, 4 lipca – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie
   - w środę, 6 lipca – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy,
   - w piątek, 8 lipca – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.
   
3. W środę, o godz. 17.45, zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Fatimskiej.
 
4. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii.  
   
5. Od jutra zostaje zawieszona, na okres wakacji, posługa stałego konfesjonału. Okazja do spowiedzi będzie tylko przed każdą Mszą św.
 
6. W okresie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna tylko w czwartki w godz. 16.00 – 17.00.
 
7. Wszystkim  parafianom i sympatykom naszego kościoła życzymy błogosławionej niedzieli, a Szanownym Jubilatom i Solenizantom obchodzącym swoje uroczystości w tym tygodniu składamy najlepsze życzenia.