Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne

3 Niedziela Wielkanocna - 14 kwietnia 2024 r.

1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary składane dzisiaj na inwestycje w naszej parafii.

2 Niedziela Wielkanocna - 07 kwietnia 2024 r.

1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy:
- w poniedziałek, 8 kwietnia – uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

Wielkanoc - 31.03.2024 r.

1. Przeżywając tajemnicę Chrystusowego zwycięstwa nad grzechem i śmiercią, w imieniu Salwatorianów, posługujących w trzebińskim Sanktuarium, pragniemy złożyć wszystkim parafianom i sympatykom naszego kościoła z serca płynące życzenia obfitości darów Zmartwychwstałego Pana. Życzymy, by dar pokoju, który przynosi Zmartwychwstały, stał się udziałem Was i waszych rodzin. Życzymy, by spojrzenie na pusty grób Chrystusa umocniło Was na czas zmagania z trudnościami obecnego czasu, by ożywiło wiarę w to, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych i nadzieję, że sam Zmartwychwstały Chrystus przeprowadzi nas wszystkich przez trudny czas obecnych doświadczeń. Błogosławionych świąt!

6 Niedziela Wielkiego Postu - 24 marca 2024 r.

1. Zapraszamy do udziału w ostatnich już w tym roku nabożeństwach pasyjnych – w Gorzkich Żalach – dzisiaj, o godz. 17.15, oraz Drodze Krzyżowej - w Wielki Piątek, o godz. 17.15. Za odprawienie Drogi Krzyżowej i udział w Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

5 Niedziela Wielkiego Postu - 17 marca 2024 r.

1. W okresie Wielkiego Postu zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych – Drodze Krzyżowej, która odprawiana jest w każdy piątek o godz. 17.15, oraz Gorzkich Żalach, które są odprawiane w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15. Za odprawienie Drogi Krzyżowej i udział w Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.